הילולת עטרת רא"שנו כ"ק מרן מוהרא"ש זי"ע – הצדיק מיבנאל

רקע תמונות מוהרא״ש copy
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

הערב ומחר – יום י״ז בשבט, יציינו ברחבי העולם היהודי שבע שנים לפטירתו של הצדיק מיבנאל כ"ק מרן מוהרא"ש זי"ע – מנהיגם של חסידי ברסלב תלמידי היכל הקודש.

סעודת ההילולא הרבתית תתקיים בליל ההילולא ביבנאל עיר ברסלב בראשות ראש חבורתנו מו״ר הרה״צ שליט״א, בבית הכנסת הגדול ״היכל מוהרא״ש״ בעיר.

ביום ההילולא של צדיק, מאיר כוחו הגדול והיא סגולה מיוחדת להתחיל מחדש ללכת בדרך הקדושה שהנחיל בעולם. אשר על כן יתאספו אנשי שלומנו ושומעי לקחו בכל קצוות תבל, להתחזק להעלות על נס את המהפכה האדירה אותה החל בעולם, שמחסידות של כמה עשרות בודדים – כמו שהיתה חסידות ברסלב ואורה הגדול בעת שזכה להכירה – נהפכה לתנועה עולמית, עד שאין יהודי על פני הגלובוס ששמעו של רבינו הקדוש לא הגיע אליו, הודות למסירות נפשו והבטחתו החזקה: "עד היום האחרון שלי בזה העולם – אגלה ואפרסם את אמיתת מציאותו יתברך ועצותיו הקדושות של רבינו ז"ל, אדפיסם, אפיצם ואחלקם בכל תפוצות ישראל".

רבים צפויים להגיע לציונו הקדוש הממוקם ביבנאל עיר ברסלב בגליל, שמאז ההסתלקות – משמש כאבן שואבת לרבבות, הבאים לפקוד את ציון הצדיק שהחזירם בתשובה שלימה, או עבור ישועה נצרכת, ובפרט בחורים ובחורות, שהבטחתו החזקה נחקקה על המצבה, שבאם יאמרו ספר תהילים לזכותו – יפעל עבורם ולא ינוח ולא ישקוט עד אשר ימצאו זיווגם ההגון להם מן השמים.

לאלו שנמנע מהם להגיע לציון בעצמם, שירות מיוחד ניתן על ידי מערכת האתר – שליחת בקשה לתפילה על הציון. מלבד מה שלמדנו בחדרו של רבינו הקדוש, אשר פניו שכלו חכמתו של הצדיק מונחים בתוך ספריו הקדושים, וזכינו בחסד חינם לקבל ירושה אדירת ממדים שהשאיר אחריו מוהרא"ש הקדוש בעולם: ספרים רבים מספור שרוחו ודעתו הקדושה טמונה בהם, ובפרט רבבות המכתבים מחיים הנפשות המאוגדים לספר הקדוש "אשר בנחל", בהם נהגה ונחייה את עצמנו בעצות רבינו הקדוש בתמימות ובפשיטות גמורה

זכותו יגן עלינו ועל כל ישראל אמן!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Enter Captcha Here : *

Reload Image

עוד באתר

דילוג לתוכן