הבן שלי הצרך להתגרש מאישה לא נאמנת, האם לתבוע את הרכוש חזרה?

שאלה:

שלום וברכה לכבוד הרב הצדיק שליט"א.
אני פונה אליכם בבקשה לעצה, הבן היקר שלי עובר תקופה קשה, הוא נפל עם אישה רעה שלא הייתה נאמנת אליו, והצרך לעבור מסכת גירושין קשה מאד, כשיש לו כבר מהאישה הזו כמה ילדים.
שאלתי היא בעניין תביעה על הרכוש – על הדירה שקנינו לו, שלמנו כבר הרבה כסף לעורכי דין ואנחנו לא יודעים אם להמשיך. אנו מבקשים את ברכת הצדיק שיחזק אותנו וייעץ לנו מה לעשות. תודה רבה.

תשובה:

בעזרת השם יתברך יום א' לסדר מטות מסעי כ' תמוז תש"פ.

שלום רב אל … תחיה.

לנכון קבלתי מכתבך, ומאד מאד הצטערתי לשמוע מכל מה שעובר על בנך ועל כולכם מצד האישה הרעה שגילתה חסר נאמנות וכו' ה' ישמור, ובוודאי לא קל לנחם אתכם על דבר קשה כזה, אבל אנחנו מאמינים בני מאמינים, ואנחנו יודעים שהקדוש ברוך הוא מנהיג את העולם, ועל כן עליכם לתת תודה והודאה להשם יתברך שלכל הפחות בנך הצליח לצאת מן הזבל הזה, ובעזרת השם יתברך יתחיל לחיות חיים נורמליים, ועוד יזכה לראות הרבה טוב בחיים, והכל יתהפך לטובה.

אודות המשפטים על הבתים והרכוש וכו', בוודאי כדאי לכם לנסות להציל מה שיכולים להציל, וכי עוד בגדה וגם ירשה וכו'? והקדוש ברוך הוא יעזור לכם שתצילו כל מה שאפשר להציל, ושזה יעבור בקלות ובמהירות, בלי צער ועגמת נפש, ותזכו לרוות רוב נחת דקדושה מכל ילדיכם ונכדיכם ויוצאי חלציכם, ונשמע ונתבשר בשורות טובות ומשמחות תמיד.

המאחל לכם ברכה והצלחה בכל מעשה ידיכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Enter Captcha Here : *

Reload Image

עוד באתר

דילוג לתוכן