הילולת ראש בני ישראל רבינו הקדוש זי"ע • שידור חוזר מההילולא ביבנאל עיר ברסלב

הערב ומחר - ח"י בתשרי - אושפיזין דמשה רעיא מהימנא, חל יום ההילולא של רבינו הקדוש אדמו"ר מוהר"ן מברסלב זי"ע - שידור חי יועבר בעזרת ה' כאן באתר
כסא-רבינו-1024x683

חסידי ברסלב ורבבות יהודים המתחזקים מתורתו הנפלאה, יסבו בכל מקומות מושבותיהם לסעודות הילולא, בהם יתחזקו ויתעוררו יחדיו להתחיל מחדש ללכת בדרכי עצותיו הנוראות והנפלאות, שבכוחם להעלות כל יהודי מכל מדרגה שהיא – להיות דבוק בו יתברך.

מיוחדת היא חסידות ברסלב, אשר גם מעל מאתיים שנה שרבינו הקדוש הסתלק לגנזי מרומים, עדיין הוא רבי חי הנמצא עם תלמידיו היקרים שבכל דור, בהיות דרכו הנפלאה חקוקה עלי הספרים הקדושים, המעבירים את העצות הקדושות בכל דור ודור. דבר זה יכולים לראות בעיני בשר, איך שרבבות יהודים מכל החוגים והמגזרים מוצאים את עצמם בחלקו של רבינו הקדוש, לומדים את הספרים הקדושים ומתחזקים ומתחיים ממנו עד עצם היום הזה.

תלמידי היכל הקודש שבארץ ישראל, יזכו השנה לראשונה להזדמנות מיוחדת להיות בסעודת ההילולא שיערוך ראש חבורתינו הרב הצדיק שליט"א – שקבע את דירתו לפני כשנה ביבנאל עיר ברסלב, ההילולא תתקיים בעזרת השם בשעה 21:00, בסוכה הגדולה שעל יד בית המדרש הגדול "היכל מוהרא"ש", בסעודה כיד המלך לכבוד בעל ההילולא, כשבמהלכה ישא הרב הצדיק שליט"א מדברותיו במשנת רבינו הקדוש זי"ע, ולאחר מכן ריקודין בשירה ובזמרה על נועם חלקינו אשר בנחל שם חלקינו וגורלינו.

לטובת אלו שנבצר מהם להשתתף בפועל בהילולא: ערוץ ברסלב שלי יעביר בס"ד את ההילולא בשידור חי, כאן באתר, ובערוץ היוטיוב של ברסלב שלי.

טָעַמְנוּ כִּי טוֹב סַחֲרוֹ, לֹא יִכְבֶּה בַּלַּיְלָה נֵרוֹ, עוֹלָם נֵלֵךְ לְאוֹרוֹ, עַל יְדֵי רַבִּי נָתָן תַּלְמִידוֹ

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Enter Captcha Here : *

Reload Image

עוד באתר

דילוג לתוכן