ערב‭ ‬הוקרה‭ ‬והערכה‭ ‬למלמדי‭ ‬מוסדות‭ ‬החינוך‭ ‬ביבנאל‭ ‬עיר‭ ‬ברסלב

כהערכה על מסירותם במלאכת הקודש של חינוך ילדי ישראל - צוות החינוך של מוסדות התורה ביבנאל עיר ברסלב בערב הוקרה בראשות מו״ר הרה״צ שליט״א
ערב הוקרה מלמדים יבנאל

ערב הוקרה נערך לעוסקים במלאכת חינוך ילדי הקהילה, החל מהצוות לגיל הרך ״גני מוהרא״ש״, וצוות התלמוד תורה, עד למגידי השיעורים והמשגיחים של ישיבת ״אור מוהרא״ש״.

המה באו ונשותיהם לאירוע מיוחד ביוזמת מנהל הת״ת ומו״ץ בקהילתנו הרה״ג ר׳ יעקב עמרם ועקנין שליט״א, בגן הלאומי בבית שאן, שם סיירו בשרידים העתיקים של העיר. 

באמפיתאטרון עתיק מזמן הרומאים, התכנסו כולם (עתידים בתי תיאתראות ובתי קירקסאות להפוך לבתי כנסיות ובתי מדרשות) לזיץ אל תוך הלילה, בליווי שירה מפי הר״ר אברהם משה בארדוגו נ״י, שבין קטעי השירה סיפר על חוויותיו בצל הקודש עת זכה לשמש את מוהרא״ש זי״ע, סעודה כיד המלך נערכה במקום על ידי קייטרינג ״שישיבס״ מיבנאל.

 מו״ר הרה״צ שליט״א הגיע לערב להוקיר את המלמדים היקרים ודיבר על מעלתו של מלמד תינוקות המחדיר אמונה טהורה בילדים ומעמידם לחיות עם הקדוש ברוך הוא כל חייהם, והזכיר את הגמרא שבית שאן הוא השער של גן עדן, ואנו בגן עדן ממש, ביבנאל שחיים עם עצות רבינו ז״ל – שמלמד אותנו חיי גן עדן בזה העולם… לסיום חילק הרה״צ שליט״א מתנות הוקרה למלמדים. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Enter Captcha Here : *

Reload Image

עוד באתר

דילוג לתוכן