קורת רוח מרובה למו״ר הרה״צ שליט״א בעת מסיבת חנוכה מרוממת לבחורי ישיבתנו הקדושה

ביום זאת חנוכה הקדוש, זכה מו״ר שליט״א לראות את פרי עמלו, במלא חפניים נחת דקדושה שקיבל בעת מסיבת חנוכה שערכה הישיבה הקדושה
ARI_0177

כחלק מהתמסרותו של מו״ר הרה״צ שליט״א בשנים האחרונות למען ביסוס עיר ברסלב על תילה, להמשיך רצונו הקדוש של מוהרא״ש להקים עיר בה יחיו כולם עם עצות רבינו ז״ל, ניצב בראש הרשימה – החינוך הטהור, להנחיל לצעירי הצאן אמונה ברורה ומזוככת הנלמדת בחדרו של רבינו הקדוש זי״ע, על טהרת הקודש ללא התערבות אינטרסים זרים. כשבין היתר ניצבת לתפארה הישיבה הקדושה ״אור מוהרא״ש״, בה לומדים עשרות בחורי חמד מאנ״ש לגדול ולהתעלות חסידים אמתיים האפויים בליבו של רבינו ז״ל כמו עטרת רא״שנו מוהרא״ש זי״ע שעל שמו ובדרכו נקראת הישיבה הק׳.

ביום שני העבר, יום זאת חנוכה הקדוש, זכה מו״ר שליט״א לראות את פרי עמלו, במלא חפניים נחת דקדושה שקיבל בעת מסיבת חנוכה שערכה הישיבה הקדושה. הכנס המיוחד נפתח בשירה על ידי ״מקהלת מוהרא״ש״ המורכבת מתלמידי הישיבה שכיבדו את ה׳ מגרונם וניגנו שירי אמונה ושמחה וריגשו את קהל המשתתפים.

בשיאו של המעמד נרשמו רגעים מיוחדים, עת הוגש לפני מו״ר הרה״צ שליט״א קלסר מיוחד, בו תועדו מאות סיומים! שזכו הבחורים לסיים מתחילת זמן אלול עד עכשיו, בשיחה שנשא הרה״צ שליט״א אמר שעניין הישיבה זה בחינת "מאת ה' ההיתה זאת כי נפלאת בענינו" וקישר את עניין "זאת" לזאת חנוכה, ואמר שעכשיו זה זמן להתחלה של לימודים בהתחדשות עד פורים – ואי"ה אז גם נעשה רשימה של סיומים מחנוכה עד פורים.

לאחר מכן נערכה הגרלה בין כל משתתפי הסיומים על מתנות יקרות ערך, הכנס נחתם במעמד "שריפת הפתילות" ע"י כ"ק מו"ר הרה"צ שליט"א ובו היה דיבורים נוראים ונפלאים על עניין העשן הקדוש העולה ממצווה זאת, וציין שמקורו במדרש תנחומא פרשת נשא, אשרינו שזכינו!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Enter Captcha Here : *

Reload Image

עוד באתר

דילוג לתוכן