אני שוקל ללכת למישהו שיעשה לי אימון אישי בגלל שיש לי חסימה בעסקים. מה דעתכם?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

שאלה:

מאת משה:
לכבוד הצדיק. אני מרגיש כבר כמה שנים חסימה בדברים שאני עושה בעסקים, ואני לא מצליח להבין מה חוסם אותי. אני מרגיש חסימה ביכולת להוציא לפועל פרויקטים עסקיים עד הסוף ולמרות שיש לי חודשים טובים, בכל זאת אני מרגיש חסום.
חשבתי ללכת לייעוץ אישי בנושא עם אדם מפורסם מאוד שנותן סדנאות קאוצ'ינג כלומר אימון אישי, והוא עוזר לאנשים להתעלות על עצמם ולהוציא מעצמם את היכולות שלהם. מה דעת הצדיק? תודה וברכה בכל מעשי ידיך.

תשובה:

בעזה"י יום ה' לסדר וארא כ"ח טבת התשע"ג

שלום וברכה אל משה נ"י 

לנכון קבלתי את מכתבך.

אדם צריך למסור את כל כולו אל הקדוש ברוך הוא, כמו שאמרו חכמינו הקדושים (אבות פרק ב') בטל רצונך מפני רצונו, כדי שיבטל רצון אחרים מפני רצונך; ואמר הבעל שם טוב הקדוש זי"ע "ווילסט ווי ס'איז, וועט זיין ווי די ווילסט", [תרצה כמו שהוא, אזי יהיה כמו שאתה רוצה], מה שאתה צריך זה בטחון עצמי שחסר לך, רביז"ל אמר (ליקוטי מוהר"ן חלק א' סימן ס"א) כמו שאדם צריך להאמין בהקדוש ברוך הוא, כך הוא צריך להאמין גם בעצמו, שיש לו את היכולת להכל.

ולכן מה אתה צריך ללכת אל יועצים וכו', שרק יקחו ממך כסף, ולבסוף לא יועילו שום דבר, יותר טוב שתשמור מאד מאד להניח תפילין בכל יום, ולשמור שבת כהלכתה, ותתפלל את השלוש תפלות במנין דייקא, ועל ידי זה תפתח לך החסימה שיש לך בלב ובמח וכו', ותזכה שיאיר לך מלך הכבוד בעצמו, והרגע שתהיה לך אמונה בו יתברך, אז תראה שהכל ילך לך בקלות, ולכן חזק ואמץ מאד ושום דבר בעולם שלא יוכל לשבור אותך.

הקדוש ברוך הוא השומע תפילות ישראל ישמע בתפילתי שאני מבקש ומתפלל בעדך שיהיה לך הצלחה מרובה ובכל אשר תפנה תשכיל ותצליח. 

המאחל לך ברכה והצלחה מן השמים

שלח שאלה »

חזרה לשו"ת ברסלב »

[the-post-grid id="11065" title="שות ברסלב"]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Enter Captcha Here : *

Reload Image

עוד באתר

דילוג לתוכן