שמחת הבר מצוה לנכד מו״ר הרה״צ שליט״א

בליל חמישי כ״ז ניסן, התקיימה ביבנאל עיר ברסלב שמחת הבר מצוה לבחור החשוב יחזקאל שרגא אדלשטיין נ״י - נכד מורנו הרה״צ שליט״א, השמחה התקיימה בבית המדרש הגדול ״היכל מוהרא״ש״, בהשתפפות אנשי שלומנו שבאו להשתתף בשמחתו של הצדיק.
DSC09800-1
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מה נהדר היה לראות במהלך הסעודה בחורי חמד תלמידי הישיבה הקדושה ״אור מוהרא״ש״ – בה שוקד בחור הבר מצוה על תלמודו, שהנעימו את השמחה בקול שירה וניגוני שמחה.

כשהתכבד בחור הבר מצוה לשאת את הדרשה, קטעוהו בחורי הישיבה בשירה כנהוג, אך בתוך כך התעקש בחור הבר מצוה לומר כמה מילים, דרכם הביע את תודתו להוריו היקרים, ולזקנו מו״ר הרה״צ שליט״א אשר עושה לילות כימים במסירות גדולה למען שגשוג ופריחת קהילתנו הקדושה.

מו״ר הרה״צ שליט״א כיבד את השמחה בשיחה נפלאה (המצורפת כאן לצפיה בערוץ ״ברסלב שלי״) כשבמהלכה הפתיע את ציבור המשתתפים, והראה לרבים את זוג התפילין הקדושות, שליוו את אביו, הרה״ח ר׳ בנימין בייניש לעזער זצ״ל, בעמק הבכא, בהיות המשפחה בגלות סיביר תחת אכזריות אומות העולם. והיה רגיל תמיד בשמחות הבר מצווה לנכדיו להראותם ולהראות הנס הגדול של תחיית עם ישראל שוב. (צפו בדברי מו״ר שליט״א המדבר נפלאות על זה העניין).

יהי רצון שיתגדל בחור הבר מצווה לאילנא רברבא ויזכה להיות ברסלב חסיד תלמיד היכל הקודש אמיתי – לנצל ימי הבחרות שלו בכל טוב אמיתי ונצחי, שיקנה לעצמו בשנים היפות האלו את מידת ההתמדה בתורה הקדושה ובעצות רבינו ז״ל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Enter Captcha Here : *

Reload Image

עוד באתר

דילוג לתוכן