בִּנְיַן אֱמוּנָתֵנוּ • יציקת פלטת הבטון על פני רחבת הקלויז

עדכון מרנין מהתקדמות בניית הבית הגדול והמפואר לכבוד הראש השנה של רבינו ז״ל, לרחוותם של כלל אנשי שלומנו תלמידי היכל הקודש.
יציקה-קלויז-מוהרא״ש-2

עסקני קרן הבנין של ״קלויז מוהרא״ש״, מעדכנים בימים האחרונים על התקדמות רבה בבנין הקלויז, בניית היסודות לבנין האדיר שיבנה בע״ה – הסתיימה, והתמונות מהשטח מראות על יציקת פלטת הבטון על פני הרחבה, שעליה תבנה הרצפה של היכל התפילה, ויציקה נוספת בעומק האדמה – במקום בורות הטבילה של המקווה.

רבים מאנשי שלומנו שותפים מלאים בהתקדמות הגדולה, בלוקחם על עצמם חלק נכבד מהוצאות הבניה, בדרך הקלה והשווה לכל נפש שסידרו המארגנים לכל החפצים להיות חלק מהעניין הגדול, לבנות בית מפואר לכלל אנשי שלומנו תלמידי היכל הקודש, בבואם לקיים רצון רבינו ז״ל לשהות אצלו בראש השנה, שיהא בישוב הדעת נפלא ובשמירה מעולה על ילדינו היקרים, עם כל הצרכים והתנאים ברחבות בדרך של לכתחילה שבלכתחילה.

זאת על רקע תפילות רבות מפי אנשי שלומנו בכל אתר ואתר, שנזכה אכן השנה להסתופף בצל הקודש – לקיים את רצון רבינו הקדוש זי״ע, שאמר: הָראשׁ הַשָּׁנָה שֶׁלִּי עוֹלֶה עַל הַכּל. וְהָיָה פֶּלֶא אֶצְלִי, מֵאַחַר שֶׁהַמְּקרָבִים שֶׁלִּי מַאֲמִינִים לִי, וְלָמָּה לא יִזָּהֲרוּ כָּל הָאֲנָשִׁים הַמְקרָבִים אֵלַי שֶׁיִּהְיוּ כֻּלָּם עַל ראשׁ הַשָּׁנָה אִישׁ לא יֵעָדֵר. כִּי כָּל עִנְיָן שֶׁלִּי הוּא רַק ראשׁ הַשָּׁנָה. וְהִזְהִיר לַעֲשׂוֹת כְּרוּז, שֶׁכָּל מִי שֶׁסָּר אֶל מִשְׁמַעְתּוֹ וּמְקרָב אֵלָיו — יִהְיֶה עַל ראשׁ הַשָּׁנָה אֶצְלוֹ, לא יֶחְסַר אִישׁ. וּמִי שֶׁזּוֹכֶה לִהְיוֹת עַל ראשׁ הַשָּׁנָה רָאוּי לוֹ לִשְׂמחַ מְאד מְאד. ״אִכְלוּ מַעֲדַנִּים וּשְׁתוּ מַמְתַקִּים כִּי חֶדְוַת ה׳ הִיא מָעֻזְּכֶם״ וְזֶה נֶאֱמַר עַל ראשׁ הַשָּׁנָה.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Enter Captcha Here : *

Reload Image

עוד באתר

דילוג לתוכן