רָאוּי לוֹ לִשְׂמחַ מְאד מְאד | הקיבוץ הקדוש של ראש השנה תש"פ

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

רבבות עמך בית ישראל זכו בחסד חינם לציית לראש בני ישראל ציס"ע רבינו הקדוש רבי נחמן מברסלב זי"ע ולהתקבץ על ציונו הקדוש בימי ראש השנה הקדושים העעל"ט.

כאלף איש מתלמידי מרן מוהרא"ש זי"ע התקבצו יחד באהבה גדולה במניין שהתקיים ב"קלויז מוהרא"ש"  – אוהל ענק שהוקם במתחם אתר הבניה של בית המדרש הגדול, בראשותו של ראש חבורתינו הרה"צ ר' יצחק שמואל אהרן לעזער שליט"א.

בערב ראש השנה קיבל הרה"צ שליט"א את הקהל לפדיון נפש, כמנהג אנשי שלומינו לקיים דבר רבינו ז"ל שבערב ראש השנה ראוי ליתן על פדיון, הפדיון החל מיד לאחר מניין שחרית ונמשך כמעט עד לכניסת החג. 

בתפילות המרוממות של ימי ראש השנה הקדושים עברו לפני העמוד: הרה"צ ר' דניאל בוים שליט"א בתפילות מוסף של ב' הימים, והרה"ח ר' שמואל מרדכי יאקאבאוויטש הי"ו בתפילות שחרית.

מורינו הרה"צ שליט"א נשא דברים מלהבים ומעוררים בשני הימים לפני תקיעת שופר, בבכיות עצומות שעוררו גם את כל הקהל הקודש להתעוררות גדולה מאד. הרה"צ ר' דניאל בוים שליט"א שימש כבעל התוקע.

גם בין מנחה למעריב בשני הימים שמענו דיברות קודש להתחדש להתעורר מהשינה העמוקה ולהתחיל לחיות חיים נצחיים בעצותיו הקדושות של רבינו ז"ל.

אשרינו שזכינו!

" אַחֲלַי שֶׁאֶזְכֶּה לִרְאוֹת אוֹר בְּהִירוּת הַדֶּרֶךְ שֶׁאַתֶּם נוֹסְעִים עָלָיו אֵלַי"…
בתפילת מעריב מיד עם סיום בניית האוהל
סליחות זכור ברית ליל ערב ראש השנה
קונים מקומות ישיבה
רבבות בעת מעמד התיקון הכללי העולמי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

עוד באתר

דילוג לתוכן