תהודה נלהבת להופעת העלון המחודש ״היכל מוהרא״ש״

העלון המחודש שמתמצת שביבי אורה מדעתו הקדושה של רבינו הקדוש זי״ע, בדף אחד שנחטף על ידי הקוראים בכל מקום בואו
פרסומת עלון היכל מוהרא״ש 2

אורו של רבינו הקדוש, עצותיו הנפלאות והמאירות, החל להאיר בגילוי רב בעשרות השנים האחרונות, עם התקרבותו של עטרת ראשנו מוהרא״ש זי״ע, שמאז גמלה בליבו החלטה חזקה: ״כל עוד נשמתי באפי – אפיץ את הרבי הקדוש הזה ודרכו הקדושה בכל העולם כולו, ואף אקים תלמידים כאלו שימשיכו זאת לדורי דורות״, ואכן חפץ השם בידו הצליח, ורואים את ההתקרבות האדירה של נשמות ישראל בשנים האחרונות, ומי שעין אמת לו, יכול לראות את חותמו הטהור של הרא״ש למאמינים ז״ל בכל ענין האדרת אור רבינו הקדוש בעשרות השנים האחרונות.

כחלק מהכלים של הדור האחרון, נמצא עניין הגליונות לשבת קודש, דבר המקובל בכל תפוצות ישראל, ליטול עלונים על עלונים שונים מבית הכנסת, לחפש בתוכם איזה טעם ואור לכבוד השבת קודש. אף בבתי מדרשים של אנ״ש לא פסח העניין, ומבית מדרשנו לבד ישנם עלונים רבים היוצאים לקראת שבת.

עם זאת, כבר תקופה ארוכה התבקשו המתעסקים בענייני ״דפוס מוהרא״ש״, על ידי מפיצים רבים, ששאלו לדבר עלון אחד מתומצת מכל השפע הגדול, למען יוכלו להטעים לעם סגולה טיפות אורה מהנחל נובע, כאמור, באופן של אור מצומצם המתקבל. וברוך השם, לאחר כיסופים, תפילות ורצונות רבים, יצא לאור העלון ״היכל מוהרא״ש״ בתכלית הפאר והיופי.

מדהים היה לראות את התגובות הנלהבות שכבר התקבלו בזמן הקצר, העלון נחטף והוצרכו להדפיסו שנית לפני השבת קודש, יעזור השם יתברך שימשיך להופיע בהדרו מדי שבוע בשבוע. יחד עם זאת נמסר מהעורכים, כי בימים אלו מסדרים רשימת תפוצה של מפיצים בפריסה ארצית, ורבבות עלונים יופיעו בע״ה בכל קצוות הארץ.

את העלונים ניתן לקרוא ולהוריד בספריית העלונים של האתר, בלחיצה כאן.

להצטרפות לרשימת התפוצה של העלון באימייל, מלאו כאן את כתובתכם:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Enter Captcha Here : *

Reload Image

עוד באתר

דילוג לתוכן