אחרי הלידה התפטרתי מעבודתי ומאז אני לא מוצאת עבודה. מה אני יכולה לעשות?

שאלה:

מאת ציונה:
שלום לך כבוד הרב.
שמי ציונה, אני נשואה ואמא לתינוק בן עשרה חודשים. עבדתי כשנתיים בתור קופאית בסופר גדול, אך אחרי הלידה התפטרתי, וכעת אני מחפשת עבודה אך לא מוצאת משהו קבוע, ולכל מקום שאני הולכת לראיון עבודה אני מקבלת תשובה שלילית. בינתיים אני עובדת כגננת מחליפה. מה אני אמורה לעשות? אשמח לקבל עצה ועזרה, תודה.

תשובה:

בעזה"י יום ו' עש"ק לסדר כי תצא י' אלול ה'תשע"ד

שלום רב אל ציונה תחי'

לנכון קבלתי את מכתבך.

קודם כל, את צריכה מאד מאד לשמוח על המתנות שנתן לך הקדוש ברוך הוא – תינוק חמוד, וראוי לך לשמוח עם זה מאד מאד, ולא להיכנס בקטנות המוחין וכו', כי כך אמרו חכמינו הקדושים (מדרש אגדה) בא תינוק וכיכר בידו; ואמר רביז"ל (ספר המדות אות הצלחה סימן י') בית, תינוק ואשה הם סימן להצלחה, ולכן אל תדאגי כלל ותשתדלי מאד שיהיה שלום בבית, כי כך אמרו חכמינו הקדושים (עוקצין פרק ג') לא מצא הקדוש ברוך הוא כלי מחזיק ברכה לישראל אלא השלום, שנאמר (תהלים כ"ט) "הוי"ה עוז לעמו יתן הוי"ה יברך את עמו בשלום".

ולכן תשתדלו מאד מאד שתהיה אהבה גדולה בבית, ועל ידי זה יהיה כלי לפרנסה ותתפרנסו בכבוד.

המאחל לך ברכה והצלחה מן השמים

שלח שאלה »

חזרה לשו"ת ברסלב »

[the-post-grid id="11065" title="שות ברסלב"]

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

עוד בנושא:

עוּרוּ יְשֵׁנִים! – עניני וסגולות חודש אלול מהספר הק' "שיחות מוהרא"ש"

הִתְעוֹרְרוּת לְחֹדֶשׁ אֱלוּל מוֹהֲרָא"שׁ ז"ל אָמַר, שֶׁכְּבָר הָחֵל מֵהַשַּׁבָּת שֶׁמְּבָרְכִין בָּהּ חֹדֶשׁ אֱלוּל – שׁוֹמְעִים אֶת הַהִתְעוֹרְרוּת שֶׁל "עוּרוּ יְשֵׁנִים מִתַּרְדֵּמַתְכֶם" הַמֻּזְכֶּרֶת בַּסְּפָרִים הַקְּדוֹשִׁים לְגַבֵּי

דילוג לתוכן