זכרון חיה

ארגון "זכרון חיה" – עזר לחולים

ארגון "זכרון חיה" הוא ארגון עזר לחולים הפועל בצפון ע"י מתנדבי חסידות ברסלב יבנאל, הארגון הוקם לבקשתו של הרה"צ ר' יצחק לעזער שליט"א תלמידו הגדול של כ"ק מוהרא"ש הצדיק מיבנאל זי"ע. פעילי הארגון מגיעים מידי יום לחלוקת מזון ועידוד החולים ובני משפחתם באיזור הצפון, כרגע הארגון מתמקד בבית החולים פוריה ובית החולים העמק שבעפולה.

 

מכתב מהרה"צ ר' יצחק לעזער שליט"א למתנדבת ארגון "זכרון חיה"

שלום רב אל ….  תחיה,

לנכון קיבלתי מכתביך, ואי אפשר לך לשער ולתאר את גודל השמחה שיש לי לשמוע על הפעילות הנפלאות של הארגון "זכרון חיה", זה ממש נופח בי חיות עצומה, כי זה היה כל עיקר מגמתו של מוהרא"ש הקדוש, שנשי אנ"ש יעסקו תמיד בצדקה וחסד, ויקדשו שם שמים ושמו של רביז"ל בכל העולם, שזה ממש מה שאתן עושות, וגודל הזכות הזה אי אפשר להסביר כלל, ולכן תתאזרי מאד להרחיב את הפעילות כפי יכולתך, וכפי הכוחות של המתנדבות, ותחזקי אותם, ותגידי להם כמה גודל זכותן בשמים, וכמה יש להם לשמוח על נועם חלקן וגורלן, שזוכות לגמול חסד וצדקה עם נשמות ישראל, ובזכות זה תהיה לך ולכולן בריאות איתנה ואריכות ימים ושנים טובים, ונשמע ונתבשר בשורות טובות ומשמחות תמיד…..

….מה אגיד לך, האירגון של עזרת חולים "זכרון חיה", לגמול חסד עם נשים הצריכות עזרה או המאושפזות בבית חולים חס ושלום, הוא דבר נורא ונשגב כזה, שאי אפשר לשער ולתאר כלל, ואשרי כל מי שתתן יד וכתף להרבות הפעולות של האירגון, כי יבואו על שכרן בזה ובבא לנצח, ותתקדש שם שמים על ידן, ואין דבר למעלה מזה, אשריהן ואשרי חלקן.

נא לרשום:

"לעילוי נשמת האשה הכשרה הצדקת חינקא חיה באבא בת רבי אברהם דוב ע"ה" ובוודאי תהיה מליצה ישרה לכל העוסקות בצדקה וחסד לעילוי נשמתה.

 

המאחל לך ברכה והצלחה מרובה בכל.

יצחק שמואל אהרן לעזער

שלום לכם!
איך אפשר לעזור?
Powered by
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן