סיפורי השגחה וניסים ממו"ר הרה"צ ר' יצחק לעזער שליט"א – לאחר חודש זכינו להיפקד בשעה טובה! כדבריו של הצדיק

לאחרונה נפגשתי בסיפור מדהים, הרגשתי שחייב להעלות אותו על הכתב ומיד רצתי לבעל המעשה בכבודו ובעצמו לשמוע בכלי ראשון את הסיפור לפרטיו וכך מספר בעל המעשה: 'אני ואשתי היינו נשואים כמה שנים ללא ילדים, לאחר שנה שנתיים התחלנו בסיוט המתמשך הנקרא "לדרוש ברופאים" שזה ייסורים שאין כל בין תמותה יכול לסבול, לאחר חמש שנים מייסרות ממש מר ממוות, זכינו ב"ה לקבל מתנה מבורא עולם – בן אחד.

 וכדרכו של עולם עברו עוד כמה שנים ורצינו עוד ילד מתוק והחלנו שוב בתהליך הזה, שנה ועוד שנה ולא זוכים לראות כלום….
באותה תקופה התחלנו להגיע למורינו ורבינו רבי יצחק לעזער שליט"א תלמידו המובהק וממשיך דרכו של אדמו"ר מוהרא"ש זיע"א שאותו עוד זכינו להכיר שנים רבות קודם וכשניכסנו אל מעונו ושפכנו את ליבנו על כל מה שעברנו ושאנחנו רוצים שוב להמשיך לעוד רופא שאולי ממנו תצמח הישועה, תשובתו של הצדיק הדהימה אותנו "לא בשום פנים ואופן! תפסיקו מיד ללכת לרופא בעניין ובעז"ה יהיה לכם ילד" מאד התפלאנו ואמרנו לצדיק איך? הרי הילד שיש לנו בא רק בעזרת הרופא? אבל הצדיק חזר על דבריו שוב! יצאנו מחדרו המומים אך החלטנו להתחזק באמונת חכמים "לא תסור מהדבר אשר יורו לך ימין או שמאל" אפילו אם אומר לך הצדיק על שמאל שהוא ימין, הוי אומר "לא תסור".
 לאחר כמה חודשים שוב פנינו לצדיק בשאלה והתשובה הייתה זהה: "בעז"ה יהיה לכם עוד ילד לא צריך ללכת לרופא".

באומן בראש השנה תשע"ו בליל החג עברתי אצל הצדיק ותפס את ידי והצביע לכיוון הציון של רבינו ואמר בפיו הקדוש "פעלת את הישועה שלך"!!! לאחר חודש התבשרנו שזכינו להיפקד בשעה טובה ומוצלחת! כדבריו של הצדיק!!! אשרינו שזכינו!!!

גם לכם יש סיפור? נשמח שתשתפו אותנו 058-4119341

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

עוד בנושא:

דילוג לתוכן