ביקור הרה"צ ראש חבורתנו שליט"א במפעל ההפצה האדיר "ישא ברכה"

על אף טרדותיו הרבים בעסקי הקמת קהילתנו הקדושה לתפארה, פינה מו"ר הרה"צ שליט"א מזמנו היקר, לביקור ומעמד קביעת מזוזה בדפוס "ישא ברכה" – להפצת האור הגדול של הנחל נובע מקור חכמה היוצא מהיכל הקודש.

מו"ר קבע את המזוזה, וערך סיור בין ערמות הספרים החדשים המוכנים למפיצים הקדושים שיצאו עמם לרחובה של עיר, לגלות ולפרסם דבר רבינו ז"ל לעמך בית ישראל, מו"ר הביע התפעלות עמוקה מההשקעה המיוחדת שהנהלת הדפוס שמה לה לה למטרה – הן בעריכה המפוארת והן בהדפסה על חומרים איכותיים.

משאת חייו הטהורים של מוהרא"ש הקדוש זי"ע – שיום ההילולא קדישא שלו יחול בשבת הקרובה, היה עניין הפצת דעת רבינו ז"ל בעולם, מאז שזכה לטעום מהעצות הנפלאות המגלות לכל יהודי איך לעבור את זה העולם בשלום, נדר נדר חזק לפרסם את דרך רבינו ז"ל לכל באי עולם, משימה קדושה שעמד בה כל ימי חייו באותה התלהבות דקדושה מהיותו אברך צעיר. את המשימה הזו גם החדיר בתלמידיו היקרים, דרך הטוב להיטיב – אם אנחנו זכינו לדעת מעצות אלו – עלינו להטעימם לאחרים גם. על ידי הפצת ספרי רבינו נביא את משיח צדקינו!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

עוד בנושא:

"שַׁעֲרֵי הַשָּׁמַיִם פְּתוּחִים" • מכתב מיוחד על סגולת היום הקדוש

בְּעֶזְרַת ה' יִתְבָּרַךְ, יוֹם ה' לְסֵדֶר תְּצַוֶּה י"ג אֲדָר תַּעֲנִית אֶסְתֵּר ה'תשפ"א. הַחַיִּים וְהַשָּׁלוֹם וְכָל טוּב סֶלָה יַגִּיעוּ וְיִרְדְּפוּ אֶל כְּלָלִיּוּת אַנְשֵׁי שְׁלוֹמֵנוּ הַיְּקָרִים, אֲנָשִׁים

דילוג לתוכן